„Najpiękniejsza brzydula” wkrótce w RED GO i Red Carpet TV

Najczęściej ekranizowana historia ostatnich lat w meksykańskim wydaniu wkrótce w polskiej telewizji.

„Brzyduli” nigdy dość! Słynna opowieść o niezwykle inteligentnej i szlachetnej, choć niespecjalnie urodziwej dziewczynie, która podbija świat mody powraca na nasze ekrany. Tym razem jednak zobaczymy, jak poradzili sobie z nią Meksykanie. Już niebawem RED GO pokaże telenowelę „Najpiękniejsza brzydula” (La fea más bella) z Angélicą Vale i Jaime Camilem w rolach głównych.

„Lety” to super inteligentna kobieta, która właśnie ukończyła ekonomię — oczywiście z wyróżnieniem. Ma wszelkiego rodzaju umiejętności, ale nie spełnia standardów piękna, których wymaga społeczeństwo i świat pracy. Stanowi to przeszkodę w jej rozwoju zawodowym. W całej serii Lety uczy się przełamywać bariery narzucone przez stereotypy jej otoczenia, aby osiągnąć swoje cele i udowodnić, co naprawdę się liczy. Oczywiście cała historia kończy się spektakularnym finałem.

Telenowela została nagrodzona w kilkunastu kategoriach na wielu festiwalach i przeglądach. Wyniki oglądalności osiągane na kolejnych rynkach telewizyjnych plasują ją na najwyższych miejscach seriali wszechczasów. Premierowe odcinki będą dostępne wkrótce na platformie RED GO. Regularna emisja w Red Carpet TV planowana jest nieco później.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.