Lucas oznajmia dziennikarzowi, że podejmie się wychowania dziecka Vale, chociaż nie on je spłodził. W trakcie wywiadu kłamie z jak nut, wprawiając w osłupienie Tomása i Gabriela. Vale jest zaniepokojona widząc, z jaką łatwością Lucas mówi nieprawdę. Przechodzi jej przez myśl, że ich związek także jest kłamstwem. Lucas zasłania się swoimi zdolnościami aktorskimi i podkreśla, że zrobił to dla ratowania sytuacji. Adriana przyłącza się do Diega, gdy ten wychodzi pobiegać. Chłopak przyznaje jej, że zaczyna się gubić – najpierw prosi, aby zachowali między sobą dystans, a później sama do niego przychodzi. Oświadcza, że teraz to on potrzebuje odsunąć się od niej na jakiś czas.

Benicio zwraca się do Carlosa z prośbą o pomoc w oczyszczeniu imienia. Quique wraca po klejnoty, które powierzył Vale. Zaczynają puszczać mu nerwy, gdy okazuje się, że Gabriel jest nieuchwytny. W końcu jednak odzyskuje swoją własność. Diego rezygnuje z pozowania dla Felicity. Kobieta żąda zwrotu pieniędzy. Gdy ten odpowiada, że ich nie ma, proponuje żeby zapłacił jej w naturze. Vale zgadza się wziąć udział w kolejnej farsie – tym razem musi oszukać media, że straciła ciążę. Lucas zjawia się w szpitalu, do którego przyjęto Vale. Gabriel wmawia Lucasowi, że kobieta nie żyje.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

[tabs tab1=”La fan – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.