„Mroczne pożądanie” 15 lipca w Netflixie

W środę 15 lipca na platformie Netflix premiera meksykańskiego serialu „Mroczne pożądanie” z Maite Perroni w roli głównej.

Maite Perroni („Nie igraj z aniołem”, „Kotka”) rozstała się na jakiś czas z wieloodcinkowymi produkcjami. Ostatnio chętniej sięga po krótsze, nieco ambitniejsze projekty. Jednym z nich jest „Mocne pożądanie” (oryg. Oscuro deseo), serial wyprodukowany na zlecenie Netflixa. Meksykańska aktorka gra w nim główną rolę razem z Erikiem Hayserem („Nieposkromiona”) i Alejandro Speitzerem („Enemigo íntimo”). Reżyseriami serialu są Pitipol Ybarra i Kenia Márquez.

37-letnia aktorka wciela się w postać Almy, wykładowczyni na uniwersytecie i mężatki, której poukładane życie zaczyna się zamieniać się w chaos. Wszystko za sprawą Daría, przystojnego chłopaka, którego poznaje podczas przyjęcia. W tym samym czasie, kiedy wdaje się w nim w romans, dochodzi do tragedii. Od tej chwili nic już nie jest takie, jakie było wcześniej. Darío okazuje się być jej studentem, a ona sama zostaje uwikłana w sprawę zabójstwa. Traci zaufanie do najbliższych, w tym do własnego męża.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.