“Sabrás qué hacer conmigo” w Netflixie

Polska premiera meksykańskiego filmu pt. “Sabrás qué hacer conmigo” w Netflixie. W rolach głównych Ilse Salas, Pablo Derqui i Rosa María Bianchi.

W niedzielę 30 października katalog filmowy Netflixa powiększył się o nowość z Meksyku. “Sabrás qué hacer conmigo” (tłum. Będziesz wiedział co ze mną zrobić) jest drugim pełnometrażowym filmem wyreżyserowanym przez Katinę Medina Mora. Swoją światową premierę miał w listopadzie 2015 roku na międzynarodowym festiwalu Los Cabos w Meksyku, zaś w lipcu tego roku był wyświetlany pierwszy raz w Europie na festiwalu w Karlowych Warach.

Bohaterami filmu są Nicolás i Isabel, grani odpowiednio przez Pabla Derqui (“Oczy Julii”) i Ilsę Salas (“Güeros”, “Cantlinflas”. Łączy ich niespodziewany i gorący romans, który pozwala im choć na chwilę zapomnieć o swoich życiowych problemach. On wiedzie życzenie pełne wyrzeczeń z powodu epilepsji. Ona na co dzień opiekuje się ciężko chorą matką – w tej roli Rosa María Bianchi (“Amores perros”, telenowela “Miłość i przeznaczenie”). Miłość, która ich połączyła, pomaga im uciszyć własne demony i przezwyciężyć słabości.

Dzieło Mediny Mory spotkało się z pozytywną opinią meksykańskich krytyków. “To dowód na to, że w naszym kraju można zrobić dobry film na powtarzający się, a nawet nadużywany temat [miłości dwojga ludzi], jeśli posłuży się właściwą dozą inteligencji i, naturalnie, wrażliwości” – napisał Luis Tovar dla dziennika “La Jornada”. “Posiada solidnie zbudowaną narrację i potrafi wydobyć z trójki protagonistów to, co najlepsze” – dodał jego kolega Carlos Bonfil.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.