„Sześć sióstr” – Odcinek 206:

W 206. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Antonia zachęca Germana, by przekonał Gabriela do ucieczki z Madrytu. Emisja 13 lipca 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Po teatralnym zamachu stanu, Salvador prosi Dianę, by przedłożyła miłość ponad wszystkie inne sprawy i natychmiast wyszła za niego za mąż. Decyzji Diany nikt się nie spodziewa, ku radości wszystkich sióstr, które nie wierzą w taki obrót wydarzeń. Elisa spotyka José Maríę, przystojnego młodego mężczyznę, który pracuje na targu, ale ciągle dochodzi między nimi do nieporozumień. Marina robi Cristobaldowi wyrzuty za jego życie z Blancą. W Ambigu Antonia zachęca swojego brata Germana, by przekonał Gabriela do ucieczki z Madrytu, zanim będzie dla niego za późno. Odpowiedź Gabriela będzie dla wszystkich zaskakująca. Francisca obawia się, że Don Luis dopuści się szaleństwa, jeśli dowie się o tym fakcie, chociaż Francisca nigdy nie mogła sobie wyobrazić, jak tragiczny będzie skutek tej decyzji podjętej przez Gabriela.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.