„Sześć sióstr” – Odcinek 180:

W 180. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Elisa wraca do sióstr w Wigilię. Emisja 27 maja 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Wigilia dla Antonii i Enrique zaczyna się gorączkowo, bo dowiadują się, że Gabriel uciekł z więzienia. Don Luis włamuje się do Ambig i grozi, że zabije Gabriela, jeśli go znajdzie. Dzień w Villa de Paris jest również gorączkowy: Karolina wykorzystuje domową kłótnię między Adelą i Germánem, aby przyspieszyć proces uwodzenia byłego męża. Blanca informuje Rodolfa, że w końcu tej nocy we dwójkę zjedzą kolację w domu sióstr Silva. Oczywiście w tym celu Rodolfo musiałby wcześniej pogodzić się z matką. Z okazji kolacji wigilijnej Diana daje dzień wolny pracownikom Tejidos Silva, którzy organizują obiad w domu Benjamína. Don Ricardo odkrywa, że Elisa doprowadza Karolinę do szaleństwa i wyrzuca swoją młodszą córkę z domu. Nieoczekiwanie sama w tak ważną noc Elisa wraca do sióstr. W końcu Silvowie ponownie się spotykają – w prawdziwie spokojną noc.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.