„Sześć sióstr” – Odcinek 181:

W 181. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Elisa znajduje dowody przemytu opium w dokumentach don Ricarda. Emisja 28 maja 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Bernardo i Salvador wygrali duży los na loterii wigilijnej, jednak w nocy go gubią. Zdesperowani ruszają na poszukiwania. Adela i Germán chcą, aby Cristóbal zbadał Karolinę, by potwierdzić, że nadal ma problemy psychiczne, jednak lekarz nie może tego zrobić, dopóki Don Ricardo ma ją pod swoją opieką. Karolina spotyka na ulicy matkę, jednak nie chce z nią rozmawiać, mimo że Rosalía przeprasza ze łzami w oczach. Dolores wraca na stałe do domu Loygorri i stara się pokazać, że zmieniła się na lepsze. Mimo to ma starcie z Mariną, która podjęła decyzję o porzuceniu Cristóbala. Tymczasem Izabela wspiera Franciscę w jej kolejnym debiucie. Robi jej nawet piękny prezent. Merceditas myśli, że kobieta postradała zmysły, chociaż Francisca uważa, że wynika to tylko z chwilowych emocji Izabeli. Elisa znajduje dowody przemytu opium w dokumentach Don Ricarda, a on ponownie wyrzuca ją z domu – w przeciwieństwie do Antonii, która nie pozwala swojemu synowi Gabrielowi wyjechać do Ameryki. Dlatego chce, żeby nadal ukrywał się w Ambig.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.