„Kogo zabrałbyś na bezludną wyspę?” w Netflixie | novela.pl

„Kogo zabrałbyś na bezludną wyspę?” w Netflixie

novela.pl 14 kwietnia 2019 0

Historia czwórki przyjaciół znajdujących się w przełomowym momencie życia trafia ze sceny teatralnej na szklane ekrany. Premiera 12 kwietnia w Netflixie

„Kogo zabrałbyś na bezludną wyspę?” w Netflixie

Trzy tygodnie po światowej premierze na festiwalu w Maladze hiszpański film „Kogo zabrałbyś na bezludną wyspę?” (oryg. ¿A quién te llevarías a una isla desierta?) ląduje na Netflixie. Drugie dzieło Joty Linaresa („Animales sin collar”) jest adaptacją popularnej w kręgu offowym sztuki wystawianej w Madrycie o tym samym tytule. W głównych rolach popularni aktorzy młodego pokolenia Pol Monen („Pierwsza miłość”), Andrea Ros (serial „Gdybym cię nie spotkał”) oraz Jaime Lorente i María Pedraza znani z seriali „Dom z papieru” i „Szkoła dla elity”.

Marcos, Marta, Celeste i Eze stworzyli swój własny kawałek świata w zaniedbanym mieszkaniu w stolicy. Nie są już nastolatkami, studentami, ani marzycielami, chociaż wciąż czekają na nadejście najważniejszego momentu ich życia. Akcja filmu rozgrywa się na przestrzeni jednego dnia, ostatniego spędzonego wspólnie w jednym mieszkaniu. Kiedy go opuszczą i zatrzasną drzwi, będą musieli stawić czoła rzeczywistości.

Komentarze »


X