W mijającym tygodniu Televisa przedstawiła propozycje telewizyjne na najbliższe miesiące. Najmocniejszą kartą pozostają niezmiennie zapowiadane już wcześnie antologie telenowel pod szyldem „Fábrica de sueños”. Pierwszymi z dwunastu 25-odcinków produkcji, będącymi remake’ami sztandarowych meksykańskich telenowel, okazały się „La usurpadora” oraz „Cuna de lobos”.

Na początku miesiąca dowiedzieliśmy się, że Hiszpanka Paz Vega zagra główną rolę w „Cuna de lobos”. Aktorka jest już w Meksyku, była obecna podczas prezentacji projektu i lada chwila wskoczy na plan. Producentka Giselle González („La candidata”) zaplanowała rozpoczęcie zdjęć na poniedziałek 15 kwietnia.

Aktorka Paz Vega oraz dyrektor programowy Televisy Patricio Wills podczas prezentacji „Cuna de lobos” (fot. todotvmedia)

Kilka dni temu Televisa ogłosiła nazwisko protagonistki remake’u „Pauliny”. We współczesnej wersji tego wielkiego hitu w role bliźniaczek wcieli się Sandra Echeverría („Miłość i przeznaczenie”). W wywiadzie na dziennika „Reforma” aktorka wyjawiła, że akcja „La usurpadora” będzie rozgrywała się współcześnie, a w historii nie zabraknie wątków politycznych nieodbiegających daleko od rzeczywistości w Meksyku. Za realizację odpowiada Carmen Armendáriz, córka aktora Pedra Armendáriza, legendy meksykańskiego kina. Chociaż specjalizuje się w produkcji programów śniadaniowych i plotkarskich, może pochwalić się popularnym w latach 1988-1990 serialem „La hora marcada”, przy którym swoje pierwsze kroki stawiali, m.in. Guillermo del Toro czy Alfonso Cuarón. Niedawno odpowiadała za produkcję „Yago”, meksykańskiej wersji tureckiego serialu „Ezel”.


2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.