“Hiszpański temperament” od 2 grudnia w kinach

Największy hiszpański przebój kinowy, nagrodzony trzema Goyami, “Hiszpański temperament” z Clarą Lago i Danim Rovirą od 2 grudnia w kinach.

Najbardziej oblegany film ostatnich dwóch edycji Tygodnia Kina Hiszpańskiego, a zarazem najbardziej kasowy hiszpański film w historii, w końcu w polskiej dystrybucji! 2 grudnia Bestfilm wprowadzi na wielkie ekrany “Ocho apellidos vascos” pod polskim tytułem “Hiszpański temparament”. W rolach głównych Clara Lago (“Tylko ciebie chcę”, serial “W sercu oceanu”) oraz Dani Rovira (nagrodzony Goyą za najlepszy debiut aktorski), którym wtórują Carmen Machi i Karra Elejalde (również nagrodzeni Goyą za role drugoplanowe).

Amaia pochodzi z Kraju Basków. Nie lubi się stroić, zaś swoim temperamentem mogłaby obdzielić połowę Hiszpanii. Właśnie rzucił ją narzeczony, a do miasta przyjeżdża ojciec by poznać ukochanego córki. Rodzina dla Baska to rzecz święta, dlatego dziewczyna decyduje się na mały przekręt. Poznany na wycieczcie do Sewilli Rafa, rodowity Andaluzyjczyk, czyli największy wróg, wydaje się być najgorszym pomysłem na ratunek. Ale być może najlepszym sposobem na wybrnięcie z tarapatów są kolejne tarapaty? Dzikie historie w hiszpańskim stylu z hiszpańskim charakterem i temperamentem. (opis dystrybutora)

Patronat medialny nad filmem objął portal novela.pl

[tabs tab1=”Hiszpański temperament – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. A w jakim kinie? Bo jak na razie w cinemacity i w multikinie nie widać, że będzie dostępny :(

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.