„Tylko ciebie chcę” 18 sierpnia w TVP 1

W cyklu Zakochana Jedynka w niedzielę 18 sierpnia hiszpański film „Tylko ciebie chcę”. W rolach głównych Mario Casas, Clara Lago i María Valverde. Emisja o godz. 23.10.

Dalszy ciąg uczuciowych perypetii kochającego ryzyko buntownika Hache i Babi, dziewczyny z dobrego domu, bohaterów melodramatu „Trzy metry nad niebem”. Scenariusz „Tylko ciebie chcę” (oryg. Tengo ganas de ti) powstał na podstawie bestsellerowej powieści pod tym samym tytułem, autorstwa Federico Mocci.

Po dwuletnim pobycie w Londynie, Hache wraca do Barcelony. Próbuje zapomnieć o śmierci najlepszego przyjaciela, Pollo. Z lotniska zabiera go brat Alex. Heche odwiedza stare kąty, wraca wspomnieniami do nielegalnych wyścigów motocyklowych, w których brał udział. Potem spotyka się w parku z Katiną. Szybko przekonuje się, że już nic nie jest takie samo. Wszystko i wszyscy wokół się zmienili. On zresztą też jest już innym człowiekiem. Nadal jednak darzy uczuciem Babi, ale ona również bardzo się zmieniła. Ułożyła sobie życie na nowo i jest zaręczona. Hache stara się zapomnieć o swej pierwszej miłości, obraca się w innym środowisku, ma nowych przyjaciół i pracę. Na jego drodze pojawia się początkująca piosenkarka Gin, która próbuje zrobić karierę w telewizyjnym show. Zaczyna z nią flirtować. Kiedy Gin daje swój premierowy popis, Hache idzie jednak na party, gdzie spotyka się z Babi. Po skończonym występie, Gin poszukuje chłopaka i wpada w tarapaty.

Materiały TVPTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.