“El marginal. Syndykat zbrodni” w Canal+ i nc+go

Wielokrotnie nagradzany argentyński serial “El marginal. Syndykat zbrodni” w czwartkowe wieczory w Canal+ oraz w nc+ GO.

Zrealizowany z rozmachem porównywalnym do amerykańskich produkcji argentyński serial “El marginal. Syndykat zbrodni” premierowo w polskiej telewizji. Ostry, realistyczny i dla wielu niewygodny. Uhonorowany Grand Prix Jury pod przewodnictwem Davida Chase’a (“Rodzina Soprano”) na paryskim festiwalu Series Mania w 2016 roku. Zdobył Złotego Martína Fierro, najważniejszej nagrody argentyńskiej telewizji, oraz dwie statuetki – dla najlepszego serialu oraz za najlepszy scenariusz.

Miguel (w tej roli Juan Minujín) jest przeciętnym argentyńskim policjantem. Przed laty pewien wpływowy sędzia wyświadczył funkcjonariuszowi sporą przysługę. By wyrównać rachunki mężczyzna zgadza się, by – pod fałszywym zarzutem – stanąć przed sądem. Zostaje skazany i trafia do więzienia w San Onofre. Jego celem jest przeniknięcie do zorganizowanej grupy, która stoi za porwaniem córki sędziego. W więzieniu okaże się, że jednak najtrudniejszym zadaniem Miguela będzie odzyskanie swojego dobrego imienia oraz wolności. Pod warunkiem, że uda mu się przeżyć.

Emisja w czwartki od godz. 21:00 w Canal+ Dostępny także w serwicie nc+ GO.

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.