Drugi sezon serialu „Giganci” od 15 lipca w Canal+ Seriale

Finałowy sezon hiszpańskiego serialu „Giganci” od 15 lipca w każdy poniedziałek od godz. 22.00 (dwa odcinki) w Canal+ Seriale.

Przez dekady bracia Guerrero kontrolowali rynek narkotyków na Półwyspie Iberyjskim. Swą bezwzględność zawdzięczają surowemu wychowaniu ojca. Pomimo więzów krwi bracia gotowi są rywalizować i zdradzić siebie nawzajem, aby przejąć schedę po ojcu.

W drugim sezonie serialu „Giganci” bracia Tomás, Daniel i Clemente muszą odłożyć wzajemną nienawiść na bok i połączyć swe siły, a to wszystko po to aby przeżyć. Ich śmierci chcą zarówno cyganie, jak i policja, jednak największe zagrożenie będą stanowić otaczające ich kobiety. By chronić swoją córkę, Sol Guerrero chce odejść od Tomása, a Barbara jest szantażowana przez inspektor Ángele Márquez, by raz na zawsze pomogła złapać braci Guerreros. Carmen rozczarowana swoimi rodzicami postanowiła podążać własną ścieżką. Co jeśli to właśnie ona jest ostatnią osobą z rodu Guerrero, która jest w stanie postawić rodzinne imperium znów na nogi?

Materiały Canal+Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.