Drugi sezon „Bez tożsamości” od 24 października w TVP 1 | novela.pl

Drugi sezon „Bez tożsamości” od 24 października w TVP 1

novela.pl 8 października 2018 3

Wyczekiwany drugi sezon hiszpańskiego serialu „Bez tożsamości”z Megan Montaner w roli głównej od 24 października w środowe wieczory w Jedynce

Drugi sezon „Bez tożsamości” od 24 października w TVP 1

Wreszcie widzowie serialu „Bez tożsamości” (oryg. Sin identidad) mogą odetchnąć z ulgą. Jedynka wyemituje dalsze losy Maríi Fuentes, młodej prawniczki, ofiary handlu dziećmi z mrocznych czasów dyktatury Franco. Skazana na pobyt w chińskim zakładzie karnym Hiszpanka ucieka po dwunastu latach i wraca do Madrytu. Przybiera nową tożsamość i planuje zemstę na ludziach, których niegdyś uważała za własną rodzinę. Pierwszy odcinek drugiego sezonu zobaczymy 24 października o godz. 00.25 w Jedynce. Emisje kolejnych odcinków w środy późnym wieczorem.

Więcej informacji o serialu oraz drugim sezonie można znaleźć na stronie www.novela.pl/bez-tozsamosci

3 komentarze »

  1. dorota 11 listopada 2018 o 13:03 - Reply

    Możesz oglądać na VOD przecież.

  2. Fan_Internado 9 października 2018 o 15:50 - Reply

    Dobrze że Tvp1 emituje oprócz seriali tureckich też seriale hiszpańskie ale 2 sezon “Bez tożsamości” mógłby być emitowany około 22.00 i w inny dzień bo w środy nie da rady po 22.00 bo są mecze Ligi Mistrzów. Szkoda że Tvp nie pomyślała logicznie.:) A ja liczę na takie seriale hiszpańskie jak np. Velvet, La Casa De Papel, “Merli” oraz Fisca A Quimica”. A przepraszam że w tym temacie jako nie ma specjalnego tematu przeznaczonego na informacje o telenowelach planowanych w pl tv to być może na Tele5 za jakiś czas pojawi się premierowa telenowela bo na moje pytanie na FB odpisali że trwają rozmowy nad nową ramówką Tele5 i rozważają telenowele w Tele5.

  3. Anka 9 października 2018 o 13:23 - Reply

    Kto będzie czekał do 00:25 gdy idzie do pracy na rano, a ja tak czekałam na ten 2 sezon :(

Komentarze »


X