Nandito dalej przebywa w szpitalu, jednak jego stan ulega polepszeniu. Także przykuta do łóżka Soraya stopniowo odzyskuje siły. Jest spragniona zemsty. Luis Fernando błaga Maríę o przebaczenie. Przyrzeka, że odtąd będzie przykładnym mężem. Prosi ją, żeby skończyła powtarzać historyjkę o oddaniu niemowlęcia. Następnie przekupuje Penélope, aby przestała go osaczać. Tita i Luis Fernando zabierają Maríę na lody. Podczas rodzinnego wypadu María pokornieje i wybacza mężowi. Proponuje, aby zapomnieli o przykrym epizodzie z Penélope.

Mija kolejnych siedem lat. Dający się coraz bardziej we znaki reumatyzm uniemożliwia Agripinie powrót do pracy. Nandito rzuca szkołę, aby pracować na utrzymanie ich obojga. Najmuje się do sprzedaży kuponów loteryjnych na ulicy. Tita obchodzi czternaste urodziny w towarzystwie koleżanek. María nie porzuca nadziei na odnalezienie syna, choć dotychczasowe niepowodzenia wprawiają ją w ponury nastrój. Agripina wpada na pomysł, że będzie sprzedawała tacos w barze Caridad.

Luis Fernando sprawdza się zarówno jako dyrektor firmy, jak i głowa rodziny. Penélope knuje kolejną intrygę wymierzoną w rodzinę De la Vega. Przypadkiem María i Nandito spotykają się po latach. Chłopak zachowuje się uprzejmie wobec Maríi i sprzedaje jej kupon loteryjny. Jego twarz wydaje się znajoma Maríi. Tita jest zazdrosna. Wmawia ojcu, że Nandito ubliżył jej i matce. Luis Fernando postanawia dać chłopakowi nauczkę.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.