„Siedem żyć” - Odcinek 4: Pogrzeb Miguela | novela.pl

„Siedem żyć” – Odcinek 4: Pogrzeb Miguela

novela.pl 13 sierpnia 2018 0

W 4. odcinku telenoweli „Siedem żyć”: Miguel zostaje uznany za zmarłego. Lígia odpowiada na list Júlii i Pedra. Emisja 14 sierpnia 2018 o godz. 15.40 w iTVN

„Siedem żyć” – Odcinek 4: Pogrzeb Miguela

Lígia i Lauro dowiadują się o katastrofie morskiej. Chcą pojechać na Antarktydę. Wkrótce załoga statku znajduje szczątki jachtu Miguela. Nie ma przy nim ciała mężczyzny. Júlia wspomina Edgarowi, że postanowiła zmienić kierunek studiów. Lígia obwieszcza rodzinie, że spodziewa się dziecka. Lauro opowiada Lígii o Júlii i Pedrze oraz odczytuje ich list zaadresowany do Miguela. Caio uskarża się przed Irene na rutynę w pracy. Lígia postanawia odpowiedzieć na list Júlii i Pedra i poinformować ich o śmierci Miguela. Irene nie podziela entuzjazmu siostry, pragnącej poznać dzieci Miguela. Júlia i Pedro wybierają się na pogrzeb biologicznego ojca. Podczas uroczystości Lauro wygłasza przemówienie dedykowane Miguelowi.

Materiały novela.pl

„Siedem żyć” (Sete vidas), telenowela, Brazylia 2015; Reżyseria: Jayme Monjardim; Występują: Isabelle Drummond, Domingos Montagner, Jayme Matarazzo, Letícia Colin, Michel Noher, Débora Bloch, Ângelo Antônio, Maria Eduarda de Carvalho i inni; Strona: www.novela.pl/siedem-zyc/.

Komentarze »


X