„Siedem żyć” – Odcinek 1: Zerwanie

W 1. odcinku telenoweli „Siedem żyć”: Júlia szuka prawdy o swoim pochodzeniu. Miguel zrywa z Lígią. Emisja 9 sierpnia 2018 o godz. 15.40 w iTVN .

Lígia i Miguel są zakochani. Ich związek wisi na włosku, albowiem chłopak ukrywa przed ukochaną swój wyjazd. Na nic zdają się podjęte przez Laura próby przekonania go do odbycia szczerej rozmowy z dziewczyną. Júlia odkrywa, że jej grupa krwi jest niezgodna z grupą krwi ojca. Zwraca się do matki z żądaniem wyjaśnień. Martha unika odpowiedzi, a swoją złość wyładowuje na Guidzie. Miguel podsłuchuje rozmowę Irene z Lígią. Martha wyjawia Júlii, że została poczęta w klinice metodą sztucznego zapłodnienia. Miguel zrywa z Lígią, nie wyjawiwszy jej prawdy o swoim wyjeździe. Dziewczyna dowiaduje się o nim od Isabel. Pedro umawia się z Júlią. Wkrótce spotykają się podczas manifestacji.

Materiały novela.pl

„Siedem żyć” (Sete vidas), telenowela, Brazylia 2015; Reżyseria: Jayme Monjardim; Występują: Isabelle Drummond, Domingos Montagner, Jayme Matarazzo, Letícia Colin, Michel Noher, Débora Bloch, Ângelo Antônio, Maria Eduarda de Carvalho i inni; Strona: www.novela.pl/siedem-zyc/.

[tabs tab1=”Siedem żyć – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.