„Siedem żyć” – Odcinek 2: Samotna podróż

W 2. odcinku telenoweli „Siedem żyć”: Miguel wyrusza w samotny rejs, aby zapomnieć o Lígii. Emisja 10 sierpnia 2018 o godz. 15.40 w iTVN .

Júlia i Pedro próbują znaleźć wspólne cechy. Miguel nie może zapomnieć o Lígii. Ona także tęskni za ukochanym. Między Irene a Lígia wywiązuje się sprzeczka. Pedro zostaje zaproszony na kolację do domu Guidy. Rosa szybko orientuje się, że pani domu nie jest zadowolona z obecności chłopaka przy stole. Lígia postanawia zmienić swój wygląd i prosi Irene, żeby jej w tym pomogła. Lauro uprzedza Miguela o nadciągającej burzy, jednak on ignoruje ostrzeżenie i wyrusza w morze. W trakcie podróży spisuje swoje przemyślenia w pamiętniku. Lauro i Isabel rozmawiają o problemach Miguela. Edgar zaprasza Júlię na imprezę. Dziewczyna upiera się przy tym, żeby Pedro jej towarzyszył. Isabel zapewnia Irene, że Lígia niebawem podniesie się po zerwaniu z Miguelem. Martha zwraca się z pretensjami do Gildy o to, że zaprosiła Pedra na kolację.

Materiały novela.pl

„Siedem żyć” (Sete vidas), telenowela, Brazylia 2015; Reżyseria: Jayme Monjardim; Występują: Isabelle Drummond, Domingos Montagner, Jayme Matarazzo, Letícia Colin, Michel Noher, Débora Bloch, Ângelo Antônio, Maria Eduarda de Carvalho i inni; Strona: www.novela.pl/siedem-zyc/.

[tabs tab1=”Siedem żyć – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.