„Siedem żyć” – Odcinek 3: Góra lodowa

W 3. odcinku telenoweli „Siedem żyć”: Júlia i Pedro piszą list do biologicznego ojca. Miguel płynie prosto na górę lodową. Emisja 13 sierpnia 2018 o godz. 15.40 w iTVN .

Pomimo niesprzyjającej aury Miguel kontynuuje morską wyprawę. Júlia i Pedro udają się do kliniki, w której zostali poczęci. Postanawiają napisać wspólny list do dawcy nasienia o numerze 521. Lauro martwi się o Miguela, który w tym momencie wpływa na obszary występowania dryfujących gór lodowych. Lígia zabiega o awans w firmie. Pedro przedstawia Julii swojego przyjaciela. Ostrzeżenie o nadciągającej burzy sprawdza się. Umiejętności żeglarskie Miguela zostają wystawione na próbę. Pedro wspomina Vicentemu o napiętej relacji Júlii i Marty. Guida złości się, że Júlia ukryła przed matką fakt, że napisała list do biologicznego ojca. Elisa wyznaje Júlii, że czuje się odpowiedzialna za cierpienia matki. Jacht Miguela zmierza prosto na ogromną górę lodową. Lígia denerwuje się, gdy po powrocie do domu odsłuchuje wiadomość zostawioną przez Isabel.

Materiały novela.pl

„Siedem żyć” (Sete vidas), telenowela, Brazylia 2015; Reżyseria: Jayme Monjardim; Występują: Isabelle Drummond, Domingos Montagner, Jayme Matarazzo, Letícia Colin, Michel Noher, Débora Bloch, Ângelo Antônio, Maria Eduarda de Carvalho i inni; Strona: www.novela.pl/siedem-zyc/.

[tabs tab1=”Siedem żyć – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.