„Sekret” – Odcinek 45

Don Anselmo nakazuje Angustias przysiąc, że nie zabije Pepy. Kobieta obiecuje, że nie zrobi tego sama, unikając tym samym zakazu

Don Anselmo nakazuje Angustias przysiąc, że nie zabije Pepy. Kobieta obiecuje, że nie zrobi tego sama, unikając tym samym zakazu księdza. Życie Pepy wciąż jest zagrożone. Alberto jest bliski wyznania Pepie swojej miłości, ale ona studzi jego zapał.

Markiz obwieszcza Francisce, że tuż po ślubie z Soledad wyjadą do Ameryki. Tak naprawdę, mężczyzna ma zupełnie inne plany i opowiada je Mercedes: zamierza sprzedać Soledad za oceanem do domu publicznego.

Wychodzi na jaw, że ów bestią, która sieje postrach wśród mieszkańców Puente Viejo jest Juan, syn Castañedów.

Sebastián odkrywa wiązkę listów miłosnych napisanych przez kiedyś Franciskę i jego ojca. Młodzieniec domyśla, że ich lektura pomoże mu odkryć, dlaczego tych dwoje tak bardzo się nienawidzi.

Felisa dotrzymuje danego słowa i przygotowuje zasadzkę na Pepę. Zamierza wmówić akuszerce, że Martín jest w niebezpieczeństwie i zwabić ją do kapliczki. Tymczasem to Angustias niespodziewanie wpada w sidła Felisy. Pepa i ksiądz Anselmo znajdują ją leżącą nieprzytomnie na ziemi, a spod jej czoła wylewa się krew.

Materiały novela.pl / Fot. Antena 3

Emisja 31 października o godz. 11:30 w TV Puls oraz o godz. 22:30 w PULS 2.

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekret.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.