„Sekret” – Odcinek 41

Angustias przedstawia Felisę jako przyjaciółkę z dzieciństwa, która przyjechała żeby pomóc jej podczas porodu. Francisca zostaje zmuszona ugościć kobietę pod

Angustias przedstawia Felisę jako przyjaciółkę z dzieciństwa, która przyjechała żeby pomóc jej podczas porodu. Francisca zostaje zmuszona ugościć kobietę pod swoim dachem.

Sebastián nie widzi innej opcji jak przyjąć propozycję współpracy z Franciscą. Emilia ostrzega brata, że to zniszczy jego dobre relacje z ojcem.

Markizowi nie jest łatwo zjednać sobie Soledad. Mercedes namawia go, aby przyspieszył swoje oświadczyny. Markiz słucha się jej. Tymczasem Alberto prosi Emilię, żeby wstawiła się za nim u Pepy. Emilia nie jest przekonana, czy chce to zrobić, albowiem obmyśliła sobie już inny plan.

W Puente Viejo rozchodzi się plotka o krążącej po okolicy bestia, która zabija dla przyjemności. Co gorsza, pojawiła się już pierwsza ofiara śmiertelna.

Materiały novela.pl / Fot. Antena 3

Emisja 27 października o godz. 11:30 w TV Puls oraz o godz. 22:30 w PULS 2.

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekret.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.