“Sekret” – Odcinek 32

Soledad chce sfingować chorobę, aby zaistniała konieczność przewiezienia jej do szpitala. Pepa początkowo nie chce się angażować w pomoc, ale

Soledad chce sfingować chorobę, aby zaistniała konieczność przewiezienia jej do szpitala. Pepa początkowo nie chce się angażować w pomoc, ale później zmienia zdanie. Po zażyciu lekarstwa już nie będzie możliwości odwrotu.

Alberto znajduje kartotekę Angustias i przekazuje ją w ręce Pepy. Doktor Mendibil zdążył już jednak poinformować Tristana, że Angustias nigdy wcześniej nie była w ciąży, a zatem Martín nie może być jej synem.

Angustias denerwuje się na widok doktora Mendibila, którego rozpoznaje ze szpitala psychiatrycznego. Postanawia uciec i zabiera ze sobą Martína. W ucieczce dociera nad wąwóz Salto del Ángel, do którego zbliża się z zamiarem skoczenia.

Materiały novela.pl / Fot. Antena 3

Emisja 14 października o godz. 11:30 w TV Puls oraz o godz. 22:30 w PULS 2.

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekretTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.