Tytuł oryginalny: El Niño
Kraj i rok produkcji: Hiszpania, 2014
Czas trwania: 135 min
Data premiery: 29 sierpnia 2014 (świat), 12 grudnia 2014 (Polska)

Scenariusz: Daniel Monzón, Jorge Guerricaechevarría
Reżyseria: Daniel Monzón
Obsada: Luis Tosar, Jesús Castro, Eduard Fernández, Jesús Carroza, Sergi López, Bárbara Lennie, Moussa Maaskri, Ian McShane, Luis Motilla, i inni

Gibraltar, południowa granica Europy. Jedyne szesnaście kilometrów dzieli Afrykę od Starego Kontynentu. Pieniądze są na wyciągnięcie dłoni dla każdego, kto nie boi się ryzyka i lubi adrenalinę. Wystarczy przepłynąć granicę na łodzi wypełnionej haszyszem, nie zważając na policję, która depcze po piętach. Mały i Compi pragną wejść do świata przemytu, który traktują niemal jak rozrywkę.

Agenci policyjni Jesús i Eva od wielu lat próbują udowodnić, że droga haszyszu jest kierowana przez jedną z największych siatek przemytników kokainy w Europie. Ich celem jest schwytanie Anglika, mężczyzny, który kieruje wszystkim z Gibraltaru, gdzie znajduje się jego baza. Sygnały o narastającej przemocy utwierdzają ich w przekonaniu, że podążają właściwą ścieżką.

Przeznaczenie krzyżuje losy bohaterów, stojących po dwóch różnych stronach prawa. Zderzenie obu światów okazuje się dużo bardziej niebezpieczne, złożone i niejasne niż sobie to wyobrażali.

[tabs tab1=”Trailer” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2] [/tab]
[/tabs]

POLECAMY

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.