Águeda i Olmo nie chcą dzielić się z Pepą swoimi sekretami, choć ona próbuje je z nich wydusić. Olmo i Tristán nie zgadzają się co do metody ratowania Soledad. Podczas gdy ten pierwszy sugeruje atak z zaskoczenia, drugi stroni od rozlewu krwi i preferuje polubowne rozwiązanie. Olmo musi ustąpić Tristanowi, gdyż jako jej brat ma ostatnie zdanie.

W tajemnicy przed bratem Mariana informuje Soledad o planach Tristana. Olmo i Francisca nie zamierzają polegać wyłącznie na Tristanie i szykują własną odsiecz. Emilia zostaje zaczepiona przez grupkę pijanych mężczyzn. Mariana staje w jej obronie. Francisca szuka pojednania z Águedą, lecz ona studzi jej zapał. W tej sytuacji pani Montenegro postanawia zjednać sobie jej córkę, Pepę. Calvario planuje wyprawę do Puente Viejo.

Emisja 17 czerwca o godz. 11:00 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekret.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.