„Królowa serc” – Odcinek 126 | novela.pl

„Królowa serc” – Odcinek 126

novela.pl 10 czerwca 2015 0
„Królowa serc” – Odcinek 126

Reina ściąga Nicolasa z krzyża. Podejrzewa, że to Víctor go ukrzyżował, ale Nicolás jest innego zdania – to sprawka Estefaníi. Víctor porywa Connie i zabiera ją do swojego laboratorium, żeby poddać eksperymentom. Isidro mówi Alicii, że zrezygnował z pracy u Víctora dla Connie. Jackie znajduje chusteczkę Patricio w miejscu, w którym przebywali Nicolás i Reina.

Patricio przychodzi pijany do domu Smith. Nicolás atakuje Estefaníę oskarżeniami, a ona nie próbuje się bronić. Co więcej, oświadcza, że Víctor otrzymał listę tajnych agentów z jej rąk oraz że wciąż posiada kopię. Zarzeka się natomiast, że nie planowała zamachów na życie Reiny. Nicolás ostrzega ją, że zapłaci wysoką cenę za swoje grzechy i nikt jej nie uratuje.

Lázaro zawiadamia Jackie o zniknięciu Connie. Cristian przekazuje wiadomość Isidro. Ten natychmiast rzuca podejrzenia na Víctoria. Idzie do niego, by błagać o darowanie życia jego ukochanej. Tymczasem Lázaro dostaje nagranie wideo od Connie. Kobieta wyznaje, że postanowiła odejść bez słowa. Víctor przynosi Reinie dokumenty rozwodowe. Montalván i Estefanía idą do łóżka. Nicolás przychodzi do tego samego hotelu, w którym przebywa para kochanków.

Emisja 17 czerwca o godz. 13:00 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

“Królowa serc” (Reina de corazones), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Claudio Callao, Nicolás Diblasi; Występują: Paola Núñez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores, Henry Zakka, Paulo Quevedo, Sergio Mur; Strona: www.novela.pl/krolowa-serc

Komentarze »


X