“Sekret” – Odcinek 20

Tristán pociesza Pepę. Dziewczyna raduje się na spotkanie z synem, choć wciąż nie może się pozbierać po śmierci Leandra. Emilia

Tristán pociesza Pepę. Dziewczyna raduje się na spotkanie z synem, choć wciąż nie może się pozbierać po śmierci Leandra.

Emilia nie wie, co odpowiedzieć lichwiarzowi. Jest zdesperowana. Jej ojciec pilnie potrzebuje wykaraskać się z długów. Jest zdecydowana tylko co do jednego – nie poślubi Hipólita.

Francisca stosuje kary fizyczne na Soledad, po tym jak ona przyznaje się, że kocha Juana. Przerażona sytuacją Mariana opatruje jej rany. Soledad nie poddaje się i ani myśli przestać kochać Juana. Francisca postanawia uczynić z niej swojego więźnia i zamyka ją w jej pokoju.

W miasteczku zostaje wydane przyjęcie. Pedro jest zadowolony z organizacji, choć tak naprawdę to zasługa jego żony i Anselmo, którzy przygotowali wszystko za jego plecami.

Ku zaskoczeniu wszystkich, Angustias wraca do Casony i sprawia wrażenie wyleczonej.

Materiały novela.pl / Fot. Antena 3

Emisja 26 września o godz. 11:30 w TV Puls oraz o godz. 22:30 w PULS 2.

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekret


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.