„Z miłości do dziecka” – Odcinek 24: Gina spodziewa się dziecka

W 24. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Pedro nie odpowiada na maile Nicolasa. Gina odkrywa, że jest w ciąży. Emisja w piątek 5 marca 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Horacio wraca do domu po swoje rzeczy. Jest zdumiony, gdy zastaje w nim Andreę, która rzekomo miała być w podróży po Europie. Andrea urządza awanturę mężowi i ubliża Monice, która przyszła mu pomóc. Agustín wyznaje Rosie, że od zawsze podobała mu się Gina.

Horacio zaprasza Irene i Gabrielę na kolację do swojego domu. Obecność Moniki, której się nie spodziewały, złości obie córki. Mónica dyskretnie opuszcza mieszkanie, aby Horacio mógł pobyć sam na sam z córkami. Andrea dowiaduje się, że Irene i Gabriela przyjęły zaproszenie od ojca i nazywa je zdrajczyniami. One próbują przetłumaczyć matce, że powinna pogodzić się z myślą o rozwodzie.

Gina szuka pretekstów, aby zbliżyć się do Pedra. Ośmiela się nawet przyjść do jego domu, przez co naraża się Ester. Andrea odgrywa się na córkach za to, że odwiedziły ojca. Irene i Gabriela wzywają na pomoc Almę. Ernesto zwalnia Gonzaleza, a następnie informuje żonę, że muszą zostać dłużej w Houston. Nicolás jest smutny, bo Pedro nie odpowiada na jego wiadomości. Elena dochodzi do wniosku, że Pedro wykorzystał syna, aby zbliżyć się do niej. Gina wykonuje test ciążowy. Jego wynik okazuje się pozytywny.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.