„Rubí” – Odcinek 1: Prawdziwa historia

W 1. odcinku serialu „Rubí”: Rubí przedstawia Carli swoją wersję wydarzeń sprzed 20 lat. Emisja w poniedziałek 1 marca 2021 o godz. 13.55 w Czwórce.

Dziennikarka Carla Rangel odwiedza Rubí w jej posiadłości. Jest zaintrygowana mroczną legendą, o tym jak zniszczyła życie wielu wpływowych mężczyzn, doprowadziła ich do bankructwa oraz rozbiła rodziny, i próbuje skłonić do przedstawienia własnej wersji wydarzeń.

19 lat wcześniej. Podekscytowana Maribel wspomina Rubí o planowanym przyjeździe Hectora do Meksyku. Narzeczeni po raz pierwszy spotkają się w realu. Rubí radzi przyjaciółce, żeby uprzedziła chłopaka o swoim kalectwie. Mówi jej, że jeśli Héctor naprawdę ją kocha, zaakceptuje ją taką, jaka jest. Chuspa próbuje zgwałcić Rubí. Dziewczyna rani go w krocze w obronie własnej.

Cristina nie może znaleźć pracy. Rubí obawia się, że nie dostanie od niej pieniędzy na opłacenie czesnego. Postanawia znaleźć inny sposób na utrzymanie się na uczelni. Wpierw wysyła prowokujące zdjęcia wykładowcy, aby zwrócić jego uwagę. Później udaje zrozpaczoną. Gdy on ją przytula, robi zdjęcie, którym posługuje się do szantażu. Grozi, że rozpowie wszystkim, że ją obmacywał, jeśli nie otrzyma stypendium. W odwecie mężczyzna każe podpalić jej dom.

Rosa obawia się reakcji Hectora na widok Maribel. Uważa, że dziewczyna nie powinna ukrywać prawdy. Alejandro dziwi się, że jego przyjaciel zgodził się zostać chłopakiem Maribel, choć znają się tylko przez internet. Héctor zachwala jej urodę i inteligencję. Przeżywa rozczarowanie, gdy w końcu stają naprzeciw siebie. Rubí poznaje Alejandra.

Współcześnie. Rubí znajduje pośród rzeczy Carli pistolet. Nie wierzy, gdy dziewczyna mówi, że wzięła go ze względów bezpieczeństwa. Celuje do niej z broni i strzela.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.