fot. Televisa

Gina ucieka sprzed ołtarza po tym jak została odtrącona przez Pedra. Nelson uderza niedoszłego zięcia. Pedro przeprasza rodzinę, że tak długo zwlekał z podjęciem decyzji. Gina jedzie do Eleny, aby wyładować swoją złość i obarczyć ją winą za nieudany ślub. Rzuca się nią z wściekłością i wybija szybę w jej samochodzie. Irene z radością przyjmuje wiadomość o tym, że Pedro rzucił Ginę. Wykorzystuje okazję, aby namówić siostrę do rozmowy z mechanikiem.

Elena oddaje zniszczony samochód Irene, aby Ernesto go nie zobaczył. Agustín znajduje Ginę w parku. Zabiera ją do swojego mieszkania. Pedro dowiaduje się o scenie, jaką Gina urządziła Elenie. Przychodzi do Eleny, aby sprawdzić, jak się czuje. Obiecuje, że nie zatrzyma ją przed wyjazdem do Houston. Elena do ostatniej chwili waha się, czy powinna opuścić Meksyk. Nie ma jednak odwagi zmienić zdania. Gina upija się i zaciąga Agustína do łóżka. Szybko jednak nachodzą ją wyrzuty sumienia i wraca do domu. Wyznaje Rosie, że przespała się z Agustínem.

Elena, Ernesto i Nicolás docierają do Houston. Irene uprzedza Elenę, że pożałuje swojej decyzji. Andrea szykuje się do podróży do Europy. Agustín odwiedza Ginę, aby wyznać jej, że nie może o niej zapomnieć. Ona go odtrąca i oświadcza, że Pedro jest jedynym mężczyzną jej życia. Pedro przychodzi do Nelsona, aby powiedzieć, że pokryje koszty wesela. Gina prosi byłego narzeczonego o rozmowę w cztery oczy. Łudzi się, że go odzyska.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.