Pablo odkrywa, że Milagros poznała jego kłamstwo. Ramón ostrzega Martę, żeby przestała sypiać z Damiánem, bo sprawia przykrość matce. Milagros chowa się w pokoju Pabla przed Ivem, gdy ten ściga ją roznegliżowany. Milagros zgadza się pozować Pablowi do portretu. Później jednak wścieka się, ponieważ ten chce ją namalować w negliżu. Nazywa Pabla oszustem i demaskuje jego symulowaną niepełnosprawność.

Federico gniewa się na córkę za to, że pokazała się na wybiegu w samej bieliźnie. Ivo zwołuje zebranie zarządu, aby porozmawiać o malwersacjach przy realizacji budowy. Bobby dedykuje Victorii kolejny utwór. Bernardo naciska na Milagros, żeby porozmawiała z Pablem. Ivo uprzedza kuzyna, że Milagros nadaje się jedynie jako towarzyszka na jedną noc. Pablo nie podziela jego zdania i w obecności Milagros przyznaje, że ją kocha.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

[tabs tab1=”Zbuntowany anioł – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.