„Piękna i Bestia” – Część 3: Bella skrada serce księcia Leona

W 3. części filmu telewizyjnego pt. „Piękna i Bestia”: Książe Leon DalVille wyznaje miłość Belli. Emisja 16 marca o godz. 20:25 w TVP 1 .

Bella dowiaduje się o zakładzie między księciem Leonem i jego kuzynką Helene. Zraniona do głębi opuszcza zamek, ale książę sprowadza ją siłą z powrotem. Bella zapada na zdrowiu. Wyleczona przez hrabiego Armanda uzyskuje wreszcie zgodę na powrót do domu. Przejęta jednak ciężkim losem wieśniaków rychło wraca do zamku z pomysłem produkcji pachnideł na masową skalę. Chłopi mieliby dostarczać niezbędne do tego zioła i kwiaty. Hrabia Armand ulega prośbom Belli i w zamku rusza produkcja. Dziewczyna jest szczęśliwa, Leon wyznaje jej miłość. Jednak Helene, która choć wygrała zakład, została odtrącona, nie może się z tym pogodzić i postanawia pokrzyżować księciu plany poślubienia Belli.

Materiały TVP / Fot. Lux Vide

„Piękna i Bestia”, Włochy/Hiszpania 2014; Reżyseria: Fabrizio Costa; Występują: Alessandro Preciozi, Blanca Suárez, Léa Bosco, Andy Luotto, Jaime Olías, Massimo Wertmuller, Cecilia Dazzi, Francesca Beggio, Andrea Santonastaso i inni.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.