„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 3: W poszukiwaniu Marichuy

W 3. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Juan Miguel odkrywa kłamstwo Marichuy. Zamierza ją odnaleźć. Emisja 9 lutego 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Vicente zawiadamia Candelarię o zatrzymaniu Marichuy. Viviana ma dość zachowania Juana Miguela. Oznajmia matce, że przy najbliższej okazji wystąpi o rozwód. Marichuy przekonuje Juana Miguela o swojej niewinności oraz wmawia mu, że nie zna żadnej z zatrzymanej z nią osób. On wstawia się za nią u sędziego Velarde, dzięki czemu dziewczyna wkrótce odzyskuje wolność. Po powrocie do czynszówki Marichuy przyznaje się Candelarii, że okłamała Juana Miguela.

Między Vivianą a Juanem Miguelem wywiązuje się kolejna kłótnia. Kobieta żąda rozwodu. Marichuy wyznaje Candelarii, że współczuje Juanowi Miguelowi, ponieważ jest dobrym człowiekiem, lecz unieszczęśliwionym przez żonę. Juan Miguel nie zgadza się na rozwód. Wyznaje żonie, że ją kocha, jednak odczuwa potrzebę udzielenia pomocy innym potrzebującym, aby naprawić błąd, jaki popełnił w przeszłości. Amador zwraca się z pretensjami do Marichuy o to, że ratowała własną skórę, nie przejmując się innymi zatrzymanymi. Ona mówi mu, że zasłużył na to, co go spotkało.

Casilda donosi ojcu Anselmowi o zatrzymaniu Marichuy. Rozgniewany ksiądz udziela reprymendy Candelarii za zaniedbywanie Marichuy, jak i samej dziewczynie, za jej nieposłuszeństwo. Viviana organizuje przyjęcie przed wyjazdem z Juanem Miguelem. W jego trakcie Juan Miguel dowiaduje się, że jego kuzynka Elsa ma nowego chłopaka. Elsa wyjawia Juanowi Miguelowi, że Marichuy go okłamała. Marichuy przygarnia bezpańskiego psa znalezionego na ulicy. Juan Miguel zawiadamia sędziego Velarde o oszustwie Marichuy. Zapowiada, że ją odnajdzie i pociągnie do odpowiedzialności.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.