„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 2: Drugi miesiąc miodowy | novela.pl

„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 2: Drugi miesiąc miodowy

novela.pl 4 lutego 2018 0

W 2. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Juan Miguel nie zgadza się na wspólny wyjazd z Vivianą. Emisja 9 lutego 2018 o godz. 16:00 w Czwórce

„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 2: Drugi miesiąc miodowy

Viviana skarży się matce na obojętność męża. Wysuwa niepokojącą hipotezę, że Juan Miguel zdradza ją z inną kobietą. Marichuy wykrada róże z krzewu Casildy, żeby zanieść je do kościoła. Tam odbywa rozmowę z ojcem Anselmem na temat swojego dzieciństwa i ucieczce z sierocińca. Wyznaje, że czuje ogromny żal do matki za to, że ją porzuciła. Ksiądz usiłuje przetłumaczyć dziewczynie, że nie została porzucona, lecz oddana pod opiekę przez umierającą kobietę oraz że nie powinna była opuszczać sierocińca.

Cecilia Velarde systematycznie odwiedza sierociniec, aby nieść pomoc zakonnicom oraz naprawić błąd popełniony w młodości. Viviana wpada na pomysł wspólnego wyjazdu z mężem. Obawia się jednak jego odmowy. Onelia radzi córce, żeby zamiast prosić Juana Miguela o zgodę, zażądała jej od niego. Candelaria wspomina Adriánowi, przyjacielowi Marichuy z sąsiedztwa, o nocnych koszmarach dziewczyny, w których śni jej się, że ktoś ją goni. Adrián zastanawia się, czy ktoś rzeczywiście próbował skrzywdzić Marichuy.

Obawy Viviany potwierdzają się – Juan Miguel nie zgadza się na wspólny wyjazd i zasłania się powinnościami wobec zagubionych nastolatków, którym zaoferował swoją pomoc. Kobieta wypomina mężowi, że nigdy nie ma dla niej czasu. Po powrocie z sierocińca Cecilia jest przygnębiona. Aby podnieść żonę na duchu Patricio proponuje, aby adoptowali sierotę, ale ona odmawia. Onelia przekonuje Juana Miguela do zmiany zdania. On i Viviana mieliby wyjechać w drugą podróż poślubną. Amador ponownie osacza Marichuy, gdy spotyka ją na imprezie. Próbuje skraść jej pocałunek, lecz ona się buntuje i wszczyna awanturę, która kończy się interwencją policji. Wszyscy imprezowicze zostają zabrani na komisariat, gdzie wkrótce stawiają się Juan Miguel i Patricio. Marichuy natychmiast rozpoznaje Juana Miguela.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

Komentarze »


X