„La fan” – Odcinek 8: Jedna z wielu

W 8. odcinku telenoweli „La fan”: Lucas próbuje uwieść Vale. Gabriel myśli, że Tomás jest jego synem. Emisja 17 kwietnia 2019 o godz. 20.00 w AXN White.

Lucas wmawia Vale, że zaprosił ją do siebie, ponieważ chciał być bliżej niej. Próbuje skusić ją spędzeniem romantycznego wieczoru, jednak ona się opiera. Daje mu do zrozumienia, że nie da się nabrać na jego sztuczki rodem z telenoweli i nie zostanie jego kolejną zdobyczą. Karina dzwoni do Lucasa. On życzy jej udanej podróży i prosi, żeby nie wracała. Salma zjawia się u Lucasa, aby zaproponować mu sekretny romans. Gabriel wspomina Salmie o swoim podejrzeniu, że Tomás jest jego synem. Diego rozmawia z Felicitas o możliwości pracy. Wyznaje, że chciałby zarobić trochę groszy i wesprzeć Eloísę. Ona wręcza mu czek, a następnie prosi, żeby się rozebrał. Vale poznaje Carlosa, brata Lucasa, który zaatakował Jessikę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

[tabs tab1=”La fan – Zwiastun”]
[tab id=1][vimeo id=”199714137″ width=”620″ height=”349″][/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.