„La fan” – Odcinek 27: Sekret Gabriela

W 27. odcinku telenoweli „La fan”: Rodrigo oznajmia Vale, że wie, kim jest ojciec Tomása. Emisja 14 maja 2019 o godz. 20.00 w AXN White.

Vale przybywa na pomoc Lucasowi. On zostaje zmuszony do uczestniczenia w zdjęciach na plaży pomimo choroby. Salma przychodzi po niego do jego mieszkania. Rodrigowi udaje się zbić z tropu policję ścigającą Nicolása. Diego zjawia się u Carlosa, aby prosić go o wyjaśnienia. Chce wiedzieć, jakie ma intencje wobec jego matki. Mężczyzna wyjaśnia, że jest właścicielem wszystkiego, zaś Eloísa była miłością jego życia. Diego mu nie wierzy. Sądzi, że zmyśla, aby wykorzystać jego matkę. Pojawienie się Adriany utwierdza go tylko w przekonaniu, że wszyscy kpią sobie z jego rodziny. Vale pyta Lucasa, czy naprawdę jest ojcem Tomása. On zaprzecza. Gabriel wyjawia Vale, że wie, kim jest ojciec chłopca.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

[tabs tab1=”La fan – Zwiastun”]
[tab id=1][vimeo id=”199714137″ width=”620″ height=”349″][/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.