„La fan” – Odcinek 25: Brat i siostra?

W 25. odcinku telenoweli „La fan”: Felicita podejrzewa, że Adriana i Diego są rodzeństwem. Emisja 10 maja 2019 o godz. 20.00 w AXN White.

Salma posądza Vale o porwanie Rodriga. Chłopiec wyjaśnia, że uciekł z domu z własnej woli. Lucas staje w obronie Vale. Prywatny detektyw wyjawia Gabrielowi, że Tomás jest jego synem. Jednocześnie przyznaje się, że przyjął pieniądze od Salmy, by zataić prawdę. Diego oświadcza Felisicie, że nie będzie więcej dla niej pozował, ponieważ kocha jej córkę. Kobieta nakazuje mu trzymać się z dala od Adriany.

Adriana opowiada ojcu o tym, co zaszło przed laty między jej narzeczonym Oscarem a jej matką. Carlos reaguje złością. Dzwoni do swojego adwokata, Ignacia, i nakazuje mu wyeliminować Felicitę. Vale otrzymuje list od fanki, która oskarża Lucasa o porwanie. Diego prosi Adrianę o rozmowę w cztery oczy. Felicita mówi Ignaciowi, że Diego jest synem Carlosa i Eloísy, a zatem on i Adriana mogą być rodzeństwem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

[tabs tab1=”La fan – Zwiastun”]
[tab id=1][vimeo id=”199714137″ width=”620″ height=”349″][/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.