„Kotka” – Odcinek 118: Duch Agustína nawiedza Lorenzę

W 118. odcinku telenoweli „Kotka”: Duch Agustína ostrzega Lorenzę przed konsekwencjami jej działań. Emisja 16 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Pablo uważa, że towarzystwo wnuka będzie najlepszym pocieszeniem dla jego samotnej matki. Vicky okazuje obojętność wobec Giseli. Esmeralda oznajmia Pablowi, że ani on, ani jego matka nie rozdzielą jej z synem. Przyznaje także, że choć bardzo go kocha, może zacząć go nienawidzić. Pablo nie chce jeść dopóki Mariano nie wróci do domu.

Esmeraldia oznajmia Lorenzie, że nie pozwoli jej zająć miejsca należnego matce. Lorenza symuluje omdlenie, żeby wywrzeć presję na Pablu. Edgar sugeruje Pablowi wywiwzienie syna z kraju. Billy proponuje Garabatowi, żeby poznał syna z jego matką. Zapewnia go, że żaden sędzia nie odbierze mu prawa do opieki nad chłopcem, choć domyśla się, że tak naprawdę o wiele bardziej paraliżuje go strach przed tym, co wciąż czuje do Inés.

Cichy nie potrafi dłużej bezczynnie patrzeć, jak Pablo poniża jego córkę i stawia go przed wyborem między matką a żoną. Ostrzega, że jeśli wybierze Lorenzę, będzie musiał pożegnać się nie tylko z Esmeraldą, ale i z dziećmi. Duch Agustína niepokoi Lorenzę i namawia ją, żeby pogodziła się z miłością Pabla i Esmerlady zanim będzie na to za późno…

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Kotka” (La gata), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Adrián Frutos Maza; Występują: Maite Perroni, Daniel Arenas, Laura Zapata, Erika Buenfil, Manuel Ojeda, Pilar Pellicer, Jorge Poza, Leticia Perdigón, Juan Verduzco, Paloma Ruiz; Strona: www.kotka.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.