„Kotka” – Odcinek 114: Lorenza nastawia Pablita przeciwko Esmeraldzie

W 114. odcinku telenoweli „Kotka”: Lorenza dostaje obsesji na punkcie Pablita i nastawia chłopca przeciwko matce. Emisja 10 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Mijają lata od śmierci Virginii. Jej córka wyrasta na wysoką dziewczynkę o ciemnej karnacji. Centavito chce zabrać małą Virginię do Lorenzy, lecz ona nie chce przebywać z babcią, która jej nie kocha, tak samo jak Leticii. Carlos pyta ojca o to, dlaczego nie ma matki. Garabato nie zdradza synowi prawdy na temat Inés.

Esmeralda i Pablo widzą, jak Inés prosi o jałmużnę. Dziewczyna ubliża im i odmawia przyjęcia pomocy. Lorenza faworyzuje Pablita, ignorując istnienie wnuczek. Esmeralda nie robi sobie złudzeń co do Lorenzy – jej teściowa nigdy się nie zmieni, a do tego toczy z nią rywalizację o miłość do Pablita. Mónica oferuje Esmeraldzie przyjaźń. Gisela wmawia Edgarowi, że Pablo i Esmeralda są winni temu, że w przeszłości postradała zmysły i zdradza swoje pragnienie zemsty.

Carlos wręcza jałmużnę Inés, nieświadomy, że kobieta jest jego matką. Lorenza urządza awanturę z powodu choroby Pablita. Esmeralda nie zgadza się, żeby chłopca doglądał lekarz psychiatra, który leczy Giselę. Inés zarzuca sobie, że roztwoniła wszystkie pieniądze, jakie otrzymała ze sprzedaży syna. Lorenza obmyśla plan, żeby odseparować Esmeraldę od Pablita.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Kotka” (La gata), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Adrián Frutos Maza; Występują: Maite Perroni, Daniel Arenas, Laura Zapata, Erika Buenfil, Manuel Ojeda, Pilar Pellicer, Jorge Poza, Leticia Perdigón, Juan Verduzco, Paloma Ruiz; Strona: www.kotka.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.