„Kotka” – Odcinek 113: Virginia umiera po porodzie

W 113. odcinku telenoweli „Kotka”: Edgar podejmuje się leczenia Giseli. Virginia wydaje na świat córkę i umiera. Emisja 9 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Jarocha i Fela mają odmienne opinie co do ciąży Virginii. Garabato mówi Cichemu, że Inés odrzuciła jego oświadczyny i nie chce oddać mu dziecka. Mężczyzna oferuje mu swoją pomoc. Edgar stawia sobie za wyzwanie wyleczenie Giseli z jej szaleństwa.

Pedro wpada na pomysł, jak wykorzystać fakt, że Inés chce oddać dziecko jakiejś parze w zamian za pieniądze. Dzięki pomocy rodziców i wsparciu bliskich Esmeralda zostaje absolwentką uniwersytetu. Razem z Pablem przygląda się planom wzniesienia domów, szkół i terenów sportowych dla mieszkańców śmietniska. Centavito w końcu godzi się z tym, że Virginia obdaruje go potomkiem.

Inés wydaje na świat chłopca. Nie chce go jednak widzieć, ani zwłaszcza karmić i rozkazuje Ricie wezwać rodzinę zainteresowaną jego kupnem. Niemowlę zostaje sprzedane za dwa miliony pesos. Virginia rodzi córkę. Przed śmiercią prosi matkę – Lorenzę – o błogosławieństwo, zaś Centavita o opiekę nad dzieckiem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Kotka” (La gata), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Adrián Frutos Maza; Występują: Maite Perroni, Daniel Arenas, Laura Zapata, Erika Buenfil, Manuel Ojeda, Pilar Pellicer, Jorge Poza, Leticia Perdigón, Juan Verduzco, Paloma Ruiz; Strona: www.kotka.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.