„Kotka” – Odcinek 109: Gisela zostaje zatrzymana przez policję

W 109. odcinku telenoweli „Kotka”: Gisela zostaje zatrzymana. Tilico żąda wysokiego okupu za życie Jarochy. Emisja 3 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Inés i Rey zostają wspólnikami w porwaniu Jarochy. Tilico dzwoni do Esmeraldy i Cichego z żądaniem dwudziestu milionów pesos okupu. Grozi, że jeśli zawiadomią policję, nie zobaczą więcej kobiety żywej. Pedro prosi Esmeraldę i Cichego, żeby mu zaufali i zezwolili na przeprowadzenie akcji ratunkowej na jego zasadach. Zapewnia, że nie zrobi niczego, co naraziłoby życie porwanej.

Gisela zostaje zatrzymana przez policję pod zarzutem usiłowania zabicia Pabla. Esmeralda domyśla się, że Tilico przetrzymuje Jarochę gdzieś na śmietnisku. Postanawia zwrócić się do Garabata i jego bandy z prośbą o pomoc w poszukiwaniach. Pablo chce jej towarzyszyć. Lorenza informuje Agustína, że Gisela próbowała zabić ich syna, a ją oszukać. Mężczyzna odpowiada jej z sarkazem, że w tym momencie jest skłonny pomyśleć, że jedyni dobrzy ludzie mieszkają na śmietnisku.

Virginia wyznaje mężowi, że chce pozostawić po sobie jakiś ślad na świecie i proponuje mu, żeby postarali się o dziecko. Esmeralda uświadamia Ritę, że jej syn po wyjściu z więzienia przysporzył im samych problemów. Lorenza przychodzi do domu Cichego z zamiarem poproszenia Esmeraldę o przebaczenie. Cichy nie wierzy w szczerość jej intencji i nakazuje jej odejść.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Kotka” (La gata), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Adrián Frutos Maza; Występują: Maite Perroni, Daniel Arenas, Laura Zapata, Erika Buenfil, Manuel Ojeda, Pilar Pellicer, Jorge Poza, Leticia Perdigón, Juan Verduzco, Paloma Ruiz; Strona: www.kotka.novela.plComment

  1. ta lorenza powinna zginąć w tym filmie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.