„Burza” – Odcinek 89

Mercedes nie wie, jak ma zbliżyć się do Mariny po ostrych słowach dziewczyny. Hernán zdejmuje maskę przed Beatriz. Mówi sparaliżowanej

Mercedes nie wie, jak ma zbliżyć się do Mariny po ostrych słowach dziewczyny. Hernán zdejmuje maskę przed Beatriz. Mówi sparaliżowanej kobiecie, że cieszy go jej stan. Używał jej tylko, by rozdzielić Marinę z Damiánem. Oświadcza, że zawsze dostaje to, co chce i Marina będzie jego po dobroci lub nie. Abigail zawiadamia Fulgencio, że wykonała swoją robotę: Lázaro został wyrzucony ze szkoły marynarskiej. Burmistrz płaci jej i każe milczeć. Zapowiada, że jeśli kiedyś zdecyduje się otworzyć buzie, by wyznać prawdę, zapłaci za to swoim życiem.

Hernán ubolewa, że Marina nie straciła dziecka. Beatriz jest przerażona i załamana swoją bezsilnością. Magdalena rozmawia z Valentínem o Mercedes. Przyjaciel radzi jej, by nie wątpiła w matkę i nie ufała obcym. Dodaje jej otuchy i siły. Wdzięczna dziewczyna całuje go. Valentí odpycha ją. Uświadamia jej, że jest jej sponsorem i nic nie może ich łączyć. Lázaro wraca do domu. Wmawia wszystkim, że nie chce być z dala od żony i dziecka. Rosario podejrzewa, że syn coś ukrywa. Zdecydowana jest poznać prawdę.

Magdalena ubiera się i maluje jak Marina. Żąda wyjaśnień od matki. Chce wiedzieć, dlaczego ona musiała żyć na ulicy, kiedy jej siostra miała wszystko. Mercedes wyznaje jej, że Ernesto zabrał pierwszą z dziewczynek, które znalazł. Magdalena zarzuca matce kłamstwo i mówi o swojej rozmowie z Macario. Kobieta błaga, by nie wierzyła kłamstwom i zakończyła jej cierpienia. Esthercita zapowiada mężowi, że nie ma zamiaru pozwolić, by jej synek miał kontakt z dzieckiem Mariny. Dámian traci powoli cierpliwość. Radzi, by nie komplikowała sytuacji. Uświadamia jej, że do tej pory ze względu na dziecko nie szukał na nią haków, ale jest w stanie to zrobić i jest przekonany, że coś znajdzie. Fulgencio daje Úrsuli drogocenny naszyjnik. W zamian chce znać każdy krok Hernána.

Emisja 14 stycznia o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.