„Burza” – Odcinek 87

Esthercita i Fulgencio rozmawiają o dziwnym zachowaniu Hernána. Mercedes rozważa zamknięcie trzech firm. Claudio namawia ją, by się nie poddawała

Esthercita i Fulgencio rozmawiają o dziwnym zachowaniu Hernána. Mercedes rozważa zamknięcie trzech firm. Claudio namawia ją, by się nie poddawała i oferuje swoją pomoc. Kobieta ma zamiar dowiedzieć się, kto przejął rolę Ernesta w organizacji. Ojciec prosi Estherctitę, by powiedziała mu wszystko, co wie na temat interesów Ernesta. Zamierza odebrać Hernánowi przywództwo w organizacji. Tymczasem Contreras każe Macario składać raporty na bieżąco: chce znać każdy krok Saldañi oraz żony.

Fulgencio odkrywa, że Olinto chce kandydować na fotel burmistrza. Żąda od niego wyjaśnień i zapewnia go, że nie dostanie nawet głosu. W trakcie spotkania organizacji Fulgencio publicznie mówi o nienawiści Hernána do Ernesta i tego, jak przez tyle lat, udawał przyjaciela Contrerasa. Dodaje, że Ernesto nigdy nie ufał Hernánowi, a on jako ojciec wdowy po szefie, powinien objąć stanowisko lidera. Wściekły Hernán błędnie sądzi, że to Macario go zdradził i grozi mu śmiercią. Następnie urządza Esthercitcie awanturę. W trakcie ataku furii mężczyzna zaczyna walić głową w ścianę. Przerażona Esthercita ucieka.

Úrsula zabiera rannego kochanka do szpitala. Lekarz daje kobiecie leki i radzi, by przekonała przyjaciela do zasięgnięcia fachowej pomocy. Hernán oświadcza, że nie jest wariatem i nie zamierza brać żadnych leków, ani udawać się na wizytę do psychiatry. Lázaro idzie na wieczór kawalerski kolegi ze szkoły. W trakcie imprezy poznaje Abigail, która próbuje go uwieść. Kiedy chłopak zasypia, rozbiera go i kładzie się u jego boku. Hernán, chcąc, by Marina poroniła, powoduje wypadek.

Emisja 12 stycznia o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.