„Burza” – Odcinek 86

Esthecrita i Hernán kłócą się. Zarzucają sobie, że nie potrafią rozdzielić Mariny i Damiána, których związek z dnia na dzień

Esthecrita i Hernán kłócą się. Zarzucają sobie, że nie potrafią rozdzielić Mariny i Damiána, których związek z dnia na dzień staje się coraz bardziej silniejszy. W chwili furii wspólnik próbuje udusić córkę Fulgencia. Życie kuzynki ratuje Úrsula. Kiedy rozmawiają same, kobieta mówi Estheritcie, że to nie pierwszy raz, kiedy nastrój Hernána zmienia się w ciągu sekundy. Jest przekonana, że kochanek ma poważne problemy psychiczne.

Magdalena rozmawia z matką. Uważa, że czas, żeby sama zaczęła dbać o siebie i zamieszkała sama. Mercedes nie jest do końca tego pewna. Valentín tłumaczy jej, że tak trzeba. Obiecuje, że jako sponsor, będzie czuwał nad Magdaleną. Nereo póbuje zbliżyć się do Úrsuli. Kobieta grozi mu pistoletem. Następnie wyznaje wujowi, że jego pracownik noc wcześniej próbował ją zgwałcić. Esthercita udaje skruszoną i prosi Marinę, by oddaliła się od Damiána. Jest przekonana, że mąż jest w stanie j pokochać. Marina ripostuje, że nie ma zamiaru ponownie dać się zmanipulować. Oświadcza, że płaci karę za wskakiwanie do łóżka komuś, kto nic do niej nie czuje i radzi rywalce, żeby nie robiła sobie nadziei na miłość Damiána, bo ten dzień nigdy nie nadejdzie. Macario jest w szoku, słysząc w słuchawce głos Ernesta, który prosi o kopię kilku dokumentów.

Esthercita zapowiada Marinie i Damiánowi, że nigdy nie da mu rozwodu. Córka Beatriz uważa, że nadszedł odpowiedni moment, by wyznać ukochanemu, że spodziewa się jego dziecka. Esthercita natychmiast idzie do Hernána. Mówi mu, że Marina jest w ciąży z Damiánem i razem planują zamieszkać. Wściekły mężczyzna oświadcza, że nadszedł czas, by posunąć się do chwytów poniżej pasa. Lekarz mówi Marinie, że stan Beatriz poprawia się i daje jej instrukcję, jak ma z matką ćwiczyć w domu. Marina martwi się o matkę. Damián wspiera ją. Zapewnia, że z czasem pacjentka wróci do sił. Beatriz żałuje, że źle myślała o Damiánie. Widzi, że mężczyzna naprawdę kocha jej córkę.

Emisja 9 stycznia o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.