„Burza” – Odcinek 85

Damián zgadza się zamieszkać z Mariną. Obawia się tylko, co powie Beatriz. Robles przestrzega Mercedes przed Hernánem. Mówi, że mężczyzna

Damián zgadza się zamieszkać z Mariną. Obawia się tylko, co powie Beatriz. Robles przestrzega Mercedes przed Hernánem. Mówi, że mężczyzna jest zdolny do wszystkiego, nawet morderstwa. Niestety, nie ma przeciw niemu wystarczających dowodów. Kobieta chce jak najszybciej odsunąć go od córki. Policjant każe jej być ostrożną. Musi to zrobić, nie wzbudzając podejrzeń Saldañy.

Úrsula zarzuca Hernánowi obsesję na punkcie Mariny. Kochanek przyznaje jej rację. Zapowiada, że zawsze ma co chce i dlatego Marina będzie jego, po dobroci lub po złości. Lekarz informuje Marinę i Rebecę, że Beatriz miała zator. Damián i José wspierają ukochane. Dodają im otuchy i uświadamiają, że muszą być silne ze względu na Beatriz. Fulgencio składa Lázaro propozycję pracy: administrację budowy szpitala imienia o. Tomasa. Chłopak odmawia. Jazmín próbuje przekonać męża, by przyjął ofertę, ale on jest nieugięty. Podobnie Fulgencio, który zapowiada, że tak łatwo nie odpuści.

Doktor Garza mówi Ernesto, że Blas został zatrzymany przez policję. Conteras prosi, by znalazł mu innego człowieka godnego zaufania. Hernán jedzie do szpitala, by zobaczyć się z Beatriz. W końcu pokazuje swoją prawdziwą twarz – mówi matce Mariny, że to kara, jaka spotkała ją za to, że go zdradziła. Esthercita proponuje ojcu układ: razem postarają się, by Damián miał zakaz widzenia z synem, ona opowie mu, co przeżyła z Ernestem, a on zdradzi jej, jakie interesy prowadził z jej mężem. Lekarz przekazuje Marinie i Rebece, że w wyniku zatoru nastąpił paraliż: Beatriz nie może ruszać się i mówić.

Emisja 8 stycznia o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.