„Burza” – Odcinek 83

Beatriz wyznaje córce, że nie jest jej biologiczną matką. Opowiada, że kiedy jej ojciec, Ariel, ze względu na jej zdrowie

Beatriz wyznaje córce, że nie jest jej biologiczną matką. Opowiada, że kiedy jej ojciec, Ariel, ze względu na jej zdrowie związał się z nią, wcześniej był związany z kimś innym, jej matką. Nie mięli pojęcia, że zakochana kobieta była w tym czasie w ciąży. Nie miała o tym pojęcia, dopóki pewnego dnia Ariel nie zjawił się z Mariną. Dziewczyna chce wiedzieć, kim jest jej biologiczna matka. Beatriz obiecuje, że wkrótce pozna prawdę.

Nieznani mężczyźni prowokują Damiána i Lolo. Marina ma żal do ciotki, że milczała tyle czasu. Chce też znać tożsamość złej kobiety, która porzuciła córkę. Rebeca wyjaśnia jej, że nie do niej należała ta rozmowa i prosi, by nie osądzała biologicznej matki z góry. Jazmín przyznaje się Fulgencio, że słyszała jego rozmowę z Rosario. Zapewnia go, że będzie milczeć, bo to nie ona powinna wyznać mężowi prawdę. Zrozpaczona Marina opowiada Mercedes, czego się dowiedziała. Ma mieszane uczucia względem biologicznej matki.

Mercedes pyta Beatriz, czemu wyznała córce prawdę. Kobieta przyznaje się, że jej wyniki są z dnia na dzień gorsze i w każdej chwili może umrzeć. A to do jej obowiązku należało wyznać córce prawdę. Oznajmia, że nie zdradziła Marinie tożsamości jej matki, bo to z kolei, powinność Mercedes. Robles zawiadamia Damiána, że w trakcie swojej nieobecności, Esthercita poślubiła Ernesta Contrerasa – przywódcę organizacji zajmującej się handlem żywym towarem. Kapitan przypomina sobie, że wcześniej Mercedes rozmawiała z nim Contrerasie i pałała do niego nienawiścią.

Emisja 2 stycznia o godz. 17:05 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.