„Burza” – Odcinek 60

Lázaro wybiera datę ślubu z Jazmín. Rosario próbuje przekonać go, by poczekał trochę z decyzją. Fulgencio zleca Larze, by zakradł

Lázaro wybiera datę ślubu z Jazmín. Rosario próbuje przekonać go, by poczekał trochę z decyzją. Fulgencio zleca Larze, by zakradł się do przetwórni i zepsuł lodówki. Magdalena chce wiedzieć, kim był jej ojciec. Jest przekonana, że to Ernesto, którego matka wsadziła do więzienia. Kobieta zapewnia ją, że jej ojcem nie jest Ernesto i zdradza jej, że jej ojciec nie żyje. Obiecuje, że pewnego dnia powie córce całą prawdę.

Úrsula probuje uświadomić Hernánowi, że nie kocha Mariny, ale jest ona dla niego wyzwaniem i dlatego chce wygrać z Damiánem walkę o nią. Marina i Damián spędzają romantyczne chwile w domku. Fulgencio wyznaje żonie, że na pogrzebie Eusebii martwa patrzyła na niego z nienawiścią. Żona zaczyna niepokoić się stanem męża wzywa duchownego.

Ojciec Tomas radzi Fulgencio, by wyznał swoje grzechy. Burmistrz wpada w szał i wyrzuca księdza z domu. Marina i Damián po raz kolejny wyznają sobie miłość.

Emisja 25 listopada o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.