„Burza” – Odcinek 59

Wściekły Hernán wraca do domu i daje upust swojej furii. Poprzysięga, że zniszczy Damiána. Rebeca obmyśla plan, jak pogodzić Marinę

Wściekły Hernán wraca do domu i daje upust swojej furii. Poprzysięga, że zniszczy Damiána. Rebeca obmyśla plan, jak pogodzić Marinę i Damiána ze sobą. José chciałby, żeby sobie również dała szansę na szczęście. Zgadza się czekać na nią i póki co stosować do reguł, które wyznaczyła. Beatriz przez przypadek wyrzuca kroplę od Eusebii.

Ernesto radzi Mercedes, by przestała mieszać się w jego interesy, bo gorzko tego pożałuje. Marina informuje matkę, że wróciła do Damiána. Rosario udaje, że syn i jego dziewczyna mogą u niej zamieszkać. Hernán naciska na Fulgencia, żeby zabić Damiána. Úrsula pociesza Hernána i uwodzi go.

José znajduje romantyczne miejsce dla Mariny i Damiána. Dziewczyna mówi ukochanemu o niespodziance, którą dla nich przygotowali. Marina proponuje, żeby porozmawiali o przyszłości. Wyznaje, że pragnie zostać jak najszybciej jego żoną.

Emisja 24 listopada o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.