„Burza” – Odcinek 58

Damián prosi przyjaciół o wyrozumiałość. Chce zostać sam. Marina zapewnia go, że może liczyć na jej wsparcie. Beatriz nie podoba

Damián prosi przyjaciół o wyrozumiałość. Chce zostać sam. Marina zapewnia go, że może liczyć na jej wsparcie. Beatriz nie podoba się, że córka została z Damiánem. Rebeca ma dość upierania się siostry przy Hernánie i każe dać siostrzenicy wolność wyboru. Delfina pyta męża o dziwne napięcie między nim a Mercedes. Fulgencio zarzuca jej przewidzenia. Nagle dostaje bóli. Mercedes prosi Beatriz, by nie sprzeciwiała się związkowi Mariny z Damiánem i zaufała sercowym wyborom córki.

Marina i Damián spotykają się nad grobem Eusebii. Mężczyzna ponownie wyznaje jej miłość. Lekarz informuje Delfinę, że mąż miał zawał. Obiecuje jej, że po krótkim czasie wróci do pełni sił. Marina dzwoni do Hernána i ostatecznie zrywa z nim. Porzucony mężczyzna pyta Esthercitę, czy jest gotowa na powrót do domu. Ernesto zauważa rozmowę Hernána z żoną.

Hernán wraca do miasteczka. Marina oddaje mu pierścionek zaręczynowy i oświadcza, że nie wyjdzie za niego. Wściekły mężczyzna brutalnie chwyta ją i oznajmia jej, że potrzebuje go i nie pozwoli jej na szczęście u boku innego. Marina zauważa, że nie jest to pierwszy raz, kiedy zmienia się i to tylko utwierdza ją w przekonaniu, że nie chce mieć z nim nic wspólnego. Wracając natyka się na Dámiana. Rozmawiają. Wyznają sobie miłość i postanawiają dać sobie kolejną szansę.

Emisja 21 listopada o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.