„Burza” – Odcinek 55

Za namową o. Tomasa Lázaro wyciąga rękę do zgody do matki. Rosario jest jednak nieugięta. Każe synowi zerwać z Jazmín.

Za namową o. Tomasa Lázaro wyciąga rękę do zgody do matki. Rosario jest jednak nieugięta. Każe synowi zerwać z Jazmín. Fulgencio idzie z synem do Nereo. Lázaro płaci alfonsowi za uwolnienie Jazmín. Burmistrz ostrzega syna, że jeśli on lub dziewczyna zdradzą go, nie będzie miał litości.

Nereo chce wiedzieć, dlaczego Fulgencio chroni Lázara. Úrsula namawia ciotkę, by odeszła od męża. Jest przekonana, że Delfina ma pieniądze swojej rodziny. Kobieta wyznaje je, że oddała je wszystkie dla męża i sama nie ma ani grosza. Eusebia nakrywa Larę i Valdivię na porywaniu kobiet. Fulgencio każe ją zabić. Nereo spycha kobietę do wąwozu. Na przyjęciu zaręczynowym Damián pojawia się w towarzystwie Úrsuli. Marina jest zdenerwowana. Rebeca radzi jej, by porozmawiała z Fabré i zakończyła absurdalne zaręczyny z Hernánem. Informuje dziewczynę, że Damián czeka, by z nią porozmawiać, a José zadba o to, by Hernán nie przeszkodził im.

Marina wyraża nadzieję, że Damián nie nalegał na spotkanie z nią, by potwierdzić, że jej nie kocha. Mężczyzna wyjaśnia jej powody swojego postępowania. Przeprasza za swoje zachowanie, prosi o kolejną szansę i całuje ją.

Emisja 18 listopada o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.