„Burza” – Odcinek 54

Show w kantynie Candy odnosi sukces. Mija pół roku. Mercedes odwiedza Damiána. Informuje go, że nadszedł czas, żeby złożyć apelację.

Show w kantynie Candy odnosi sukces. Mija pół roku. Mercedes odwiedza Damiána. Informuje go, że nadszedł czas, żeby złożyć apelację. Fabré nastawiony jest sceptycznie. Toribio ma dość rządów Fulgencia. Namawia Marcelino, by tym razem nie ustawiali wyborów w miasteczku. Hernán prosi Marinę o rękę. Dziewczyna zgadza się.

Beatriz kibicuje związkowi córki. Wściekły Fulgencio zawiadamia Hernána, że Damián wyszedł na wolność. Tymczasem Fabré jedzie do Mariny i prosi ją o rozmowę. Dziewczyna odkłada ją na później. Narzeczona mówi Hernánowi o wizycie Damiána i prosi, by wstrzymali się z przyjęciem zaręczynowym. Przebrany za włóczęgę Robles spotyka się z Lázaro. Mówi mu o kontynuowaniu swojego śledztwa.

Hernán mówi Damiánowi o swoim ślubie z Mariną i każe mu się trzymać od niej z daleka. Rebeca namawia siostrzenicę, by wysłuchała Damiána. Tymczasem Úrsula zaprasza go do kantyny na swój występ.

Emisja 17 listopada o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.